Která porušení vládních nařízení jsou přestupkem?

written by Tomas M. 1 year ago

Níže uvedený text prezentuje mé soukromé názory na uvedené téma. Již jsem se sám úspěšně hájil v několika soudních sporech a úředních jednáních, takže mám určitou zkušenost, nicméně nejsem právník, takže je nutné brát mé soudy a závěry s rezervou.

Bez ohledu na to, co si myslíme o platnosti nebo ... více...Kompenzace jsou iluze

written by Tomas M. 1 year ago

Už skoro rok je tu s námi ten hrozivý virus, který má na svědomí zničené ekonomiky a zničené životy. Oprava, to nemá na svědomí virus, ale nekompetentní osoby ve vládě, které vydávají jeden zákaz za druhým, a nazývají je honosně Opatření. Aby lidem alespoň trochu zacpali ústa, přicházejí tyto stejné ... více...Za možný důkaz pandemie chce ministerstvo 28 000 Kč

written by Tomas M. 1 year ago

Jediné měřítko o tom, jaká že to pandemie v České Republice probíhá (a zda vůbec), je počet zemřelých osob (celkem) v porovnání za srovnatelná období předchozích let. Například, pokud by se ukázalo, že letos v říjnu zemřelo plus mínus stejně lidí jako loni v říjnu, znamenalo by to v podstatě, že žád ... více...Pozitivní nejsou nemocní

written by Tomas M. 1 year ago

Být pozitivní na SARS-CoV-2 neznamená být nemocný nemocí COVID19, a to je důležitý rozdíl. Bohužel se tyto dvě věci často zaměňují. Abychom celou záležitost pochopili, podívejme se na analogickou situaci s virem HIV a nemocí AIDS.

Jaký je rozdíl mezi HIV a AIDS?

Virus HIV je patogen, kt ... více...Trestní oznámení kvůli určování počtu zemřelých s COVIDem

written by Tomas M. 1 year ago

Dnes jsem podal na policii ČR trestní oznámení uvedené níže:

Podávám toto Trestní oznámení na neznámého pachatele pro podezření ze spáchání trestných činů Šíření poplašné zprávy, Zneužití pravomoci úřední osoby a Genocidy. Žádám, abych byl vyrozuměn o tom, s jakým výsledkem bylo moje trestní ozná ... více...Kdo jsem?

written by Tomas M. 1 year ago

Nejsem celebrita, zpěvák ani známý lékař. Jsem nikdo. Nikdo, ale s mozkem v hlavě a s přirozenou zvídavostí. Rád se pouštím do témat, která ostatním připadají uzavřená. Není mi jedno, co se okolo mě děje.

V první řadě myslím vždy na sebe. Ale když už je o mě postaráno, dokážu myslet i na o ... více...(c) 2022, Tomas M; rss