Která porušení vládních nařízení jsou přestupkem?

written by Tomas M. 2 years ago

Níže uvedený text prezentuje mé soukromé názory na uvedené téma. Již jsem se sám úspěšně hájil v několika soudních sporech a úředních jednáních, takže mám určitou zkušenost, nicméně nejsem právník, takže je nutné brát mé soudy a závěry s rezervou.

Bez ohledu na ... více...Kompenzace jsou iluze

written by Tomas M. 2 years ago

Už skoro rok je tu s námi ten hrozivý virus, který má na svÄ›domí zničené ekonomiky a zničené životy. Oprava, to nemá na svÄ›domí virus, ale nekompetentní osoby ve vládÄ›, které vydávají jeden zákaz za druhým, a nazývají je honosnÄ› OpatÅ™ení. Aby lidem alespoň trochu zacpali ... více...Za možný důkaz pandemie chce ministerstvo 28 000 Kč

written by Tomas M. 3 years ago

Jediné měřítko o tom, jaká že to pandemie v ÄŒeské Republice probíhá (a zda vůbec), je počet zemÅ™elých osob (celkem) v porovnání za srovnatelná období pÅ™edchozích let. Například, pokud by se ukázalo, že letos v říjnu zemÅ™elo plus mínus stejnÄ› lidí jako loni v říjnu, zn ... více...Pozitivní nejsou nemocní

written by Tomas M. 3 years ago

Být pozitivní na SARS-CoV-2 neznamená být nemocný nemocí COVID19, a to je důležitý rozdíl. Bohužel se tyto dvě věci často zaměňují. Abychom celou záležitost pochopili, podívejme se na analogickou situaci s virem HIV a nemocí AIDS.

Jaký je rozdíl mezi HIV a AIDS?

V ... více...Trestní oznámení kvůli určování počtu zemřelých s COVIDem

written by Tomas M. 3 years ago

Dnes jsem podal na policii ČR trestní oznámení uvedené níže:

Podávám toto Trestní oznámení na neznámého pachatele pro podezÅ™ení ze spáchání trestných činů Šíření poplaÅ¡né zprávy, Zneužití pravomoci úřední osoby a Genocidy. Žádám, abych byl vyrozumÄ›n o tom, s ... více...Kdo jsem?

written by Tomas M. 3 years ago

Nejsem celebrita, zpěvák ani známý lékař. Jsem nikdo. Nikdo, ale s mozkem v hlavě a s přirozenou zvídavostí. Rád se pouštím do témat, která ostatním připadají uzavřená. Není mi jedno, co se okolo mě děje.

V první Å™adÄ› myslím vždy na sebe. Ale když už je o mÄ› ... více...(c) 2023, Tomas M; rss