Která porušení vládních nařízení jsou přestupkem?

written by Tomas M. 280 days ago

Níže uvedený text prezentuje mé soukromé názory na uvedené téma. Již jsem se sám úspěšně hájil v několika soudních sporech a úředních jednáních, takže mám určitou zkušenost, nicméně nejsem právník, takže je nutné brát mé soudy a závěry s rezervou.

Bez ohledu na to, co si myslíme o platnosti nebo ... více...Kompenzace jsou iluze

written by Tomas M. 293 days ago

Už skoro rok je tu s námi ten hrozivý virus, který má na svědomí zničené ekonomiky a zničené životy. Oprava, to nemá na svědomí virus, ale nekompetentní osoby ve vládě, které vydávají jeden zákaz za druhým, a nazývají je honosně Opatření. Aby lidem alespoň trochu zacpali ústa, přicházejí tyto stejné ... více...Za možný důkaz pandemie chce ministerstvo 28 000 Kč

written by Tomas M. 358 days ago

Jediné měřítko o tom, jaká že to pandemie v České Republice probíhá (a zda vůbec), je počet zemřelých osob (celkem) v porovnání za srovnatelná období předchozích let. Například, pokud by se ukázalo, že letos v říjnu zemřelo plus mínus stejně lidí jako loni v říjnu, znamenalo by to v podstatě, že žád ... více...Pozitivní nejsou nemocní

written by Tomas M. 1 year ago

Být pozitivní na SARS-CoV-2 neznamená být nemocný nemocí COVID19, a to je důležitý rozdíl. Bohužel se tyto dvě věci často zaměňují. Abychom celou záležitost pochopili, podívejme se na analogickou situaci s virem HIV a nemocí AIDS.

Jaký je rozdíl mezi HIV a AIDS?

Virus HIV je patogen, kt ... více...Trestní oznámení kvůli určování počtu zemřelých s COVIDem

written by Tomas M. 1 year ago

Dnes jsem podal na policii ČR trestní oznámení uvedené níže:

Podávám toto Trestní oznámení na neznámého pachatele pro podezření ze spáchání trestných činů Šíření poplašné zprávy, Zneužití pravomoci úřední osoby a Genocidy. Žádám, abych byl vyrozuměn o tom, s jakým výsledkem bylo moje trestní ozná ... více...Kdo jsem?

written by Tomas M. 1 year ago

Nejsem celebrita, zpěvák ani známý lékař. Jsem nikdo. Nikdo, ale s mozkem v hlavě a s přirozenou zvídavostí. Rád se pouštím do témat, která ostatním připadají uzavřená. Není mi jedno, co se okolo mě děje.

V první řadě myslím vždy na sebe. Ale když už je o mě postaráno, dokážu myslet i na o ... více...(c) 2021, Tomas M; rss